Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Nejlepší VPN sítě pro Singapur v roce 2024

Nicky Hosek Aktualizováno dne 22. 2. 2024 Odbornice na kyberbezpečnost

3 důvody, proč potřebujete VPN v Singapuru

 1. Chcete sledovat Singapore TV
  Mezi obyvateli Singapuru neustále narůstá obliba korejské kultury a to se odráží ve sledovanosti televizních pořadů. Potomci Slunce sleduje romantickou zápletku mezi korejským kapitánem a chirurgem, když se pokoušejí najít lásku v zemi, která byla zničena válkou. Indonéská komedie Samson a Dahlia je další populární show, zatímco Bigg Boss 9 je indická verze reality show Big Brother, která má špičkové hodnocení. Pokud chcete sledovat Singapore TV, ale nežijete v Singapuru, potřebujete VPN
 2. Chcete mít svobodu v kybernetickém světě v Singapuru
  Pro většinu obyvatel Singapuru, kteří pravidelně využívají internet a užívají si vysokorychlostních služeb, je jediným omezením jejich on-line svobody vláda. Lidová akční strana, která je u moci od roku 1959, rychle reaguje na kritiku a potlačuje svobodu projevu všude tam, kde to je nutné. Singapur blokuje řadu služeb, jako je  Netflix a další streamingové stránky, internetové stránky s hazardními hrami, stránky s obsahem pro dospělé nebo homosexuály a lesby a vše, co může být vnímáno jako kritické vůči vládě. Turisté, ať již cestují za obchodem nebo za zábavou, budou mít v této zemi mnohem větší svobodu, zabezpečení a komplexní přístup, pokud budou používat VPN.
 3. Nechcete být sledováni
  Šifrované připojení poskytované spolehlivou VPN sítí znamená nejen to, že budete moci obejít státní cenzuru, ale budete mít také jistotu, že vás nikdo nesleduje. Jinak byste mohli být sledováni, aby se zajistilo, že se nesnažíte sledovat omezené stránky. Zatímco vláda tvrdí, že je to nezbytné k ochraně kulturní integrity země, je to stále velký problém, pokud chcete komunikovat se zahraničím a mít volný přístup k obsahu bez toho, aby byl monitorován.

Použití VPN sítě vám umožní přístup ke všem vašim oblíbeným stránkám

Orgán pro rozvoj médií (MDA) řídí internet v Singapuru. Udržuje seznam zakázaných stránek, který obsahuje téměř 100 virtuálních destinací.
Zatímco používání VPN pro obejití těchto omezení je to dobrý nápad, návštěva stránek s hazardními hrami, pokud se nacházíte v této zemi, pravděpodobně není.

Online hazard je nezákonný a každý, kdo je přichycen, může být potrestán buď vězením nebo pokutou. Takže, pokud nejste opravdový návykový hráč, pravděpodobně to nestojí za riziko.

Pokud chcete pouze sledovat obsah amerického Netflixu nebo číst zprávy, které se MDA nelíbí, pak VPN vytvoří novou IP adresu, která vám pomůže obejít cenzuru a zeměpisná omezení.

Singapurští také vyvinuli řešení, jako je Freenet, aby se vyhnuli omezením, ale to nenabízí anonymitu, spolehlivost a bezpečnost, která můžeme najít u dobré VPN

Sledujte nejpopulárnější televizní stanice v Singapuru pomocí VPN:

Channel 5, Channel U, Channel NewsAsia, Okto, Suria, Vasantham

ExpressVPN

Poznámka redakce: Transparentnost je ve vpnMentor jednou z našich základních hodnot. Proto vám chceme říct, že jsme ve stejné vlastnické skupině jako ExpressVPN. To však nemá vliv na náš proces hodnocení.
 • Snadno použitelný software
 • Vysoce kvalitní zabezpečené šifrování pro úplnou anonymitu
 • Live chat podpora
 • Dobrá při obejití bloků, ať geografických nebo cenzury
 • Efektivní pro streaming
 • Vysokorychlostní síť
Nejnovější nabídky ExpressVPN 2024: S touto aktuální nabídkou získáte s ročním předplatným 3 měsíce úplně zdarma! Není úplně jisté, kdy tato nabídka skončí, takže nejlepší bude, když se podíváte na stránku s nabídkami, jestli je pořád k dispozici.

Navštivte jejich stránky nebo si přečtěte jejich recenze.

VPN představuje nejlepší způsob, jak zajistit, že v Singapuru získáte požadované informace a přístup k omezenému obsahu ať už vládou nebo zeměpisnou polohou. Bude také chránit vaše citlivá data a umožní vám streamovat ze zakázaných webů.

Cestujete po Asii? Podívejte se na naše nejlepší VPN pro Čínu.

Poznámka redakce: Transparentnost je ve vpnMentor jednou z našich základních hodnot. Proto vám chceme říct, že jsme ve stejné vlastnické skupině jako ExpressVPN. To však nemá vliv na náš proces hodnocení.

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Původně londýnská novinářka, Nicky nyní působí na volné noze a nachází se na farmě v Jižní Africe. Mezi výcvikem koní píše plynulé, inteligentní články o kybernetické bezpečnosti s kreativitou a vkusem.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.