Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Top 5 VPN bez nutnosti přihlášení pro fanoušky soukromí

Daniel Krohn Odborník na kyberbezpečnost

Stejně jako u mnoha věcí v životě existuje mnoho různých typů uživatelů VPN, a tudíž i různé potřeby. Někteří uživatelé potřebují VPN pro přístup ke geograficky blokovanému streamovanému obsahu, zatímco jiní chtějí zabezpečit jejich připojení při používání Wifi. Jiní uživatelé používají VPN ke stahování torrentů bezpečně nebo v omezeních oblastech. Všichni se tak musí ujistit, že VPN, kterou si zvolí, bude vyhovovat jejich potřebám.

Existuje další kategorie uživatelů, pro které VPN hraje o něco důležitější roli - může dokonce i znamenat rozdíl mezi životem a smrtí. Tito uživatelé se musí ujistit, že zůstanou v naprosté anonymitě i za cenu ústupků v jiných oblastech jako je rychlost, počet serverů, zákaznický servis nebo přístup k Netflixu.  Političtí aktivisté a novináři se například spoléhají na VPN při obcházení vládní cenzury tak, aby mohli bezpečně komunikovat s okolním světem. V závislosti na zemi, v níž se nacházejí, to může být v rozporu se zákonem.

Nejdůležitější aspekty, které je nutné prozkoumat při vyhledávání nejlepších poskytovatelů zabezpečených VPN, jsou jurisdikce (kde je VPN založena), zásady protokolování a možnost použití služby Bitcoin. Koneckonců, pokud poskytovatel VPN vede protokoly o aktivitách svých uživatelů, jeho tvrzení o poskytování anonymity rychle berou za své. Navíc VPN umístěná v zemi se zákony, které umožňují vládě požadovat vydání uživatelských dat, je pro tyto uživatelé nepřijatelná.

I když VPN nevede záznamy a nachází se v zemi přátelské k VPN, neznamená to, že je zaručena 100% bezpečnost, avšak je to docela bezpečná sázka. Všichni VPN poskytovatelé doporučení v tomto článku se nacházejí v jiných než 14 sledujících zemí, neshromažďují protokoly a přijímají Bitcoin platby.

Zde je 5 VPN nezaznamenávajících protokoly pro ty, kteří hledají nejlepší soukromí:

cactus

 

 

CactusVPN je VPN sídlící v Moldavsku. Nevede žádné záznamu (od počátku roku 2016) a přijímá platby v Bitcoin. Umožňuje až tři souběžná připojení, což je vhodné například pro novináře, kteří chtějí připojit svůj přenosný počítač a mobilní telefon. Nedisponuje velkým seznamem zemí nebo serverů, ke kterým je možné se připojit, ale poskytují velmi bezpečné 256-bitové AES připojení. Mají také "Apps Killer", což je lepší verze funkce kill switch.


Cyberghost

 

 

Tato virtuální VPN se sídlem v Rumunsku je nejvíce transparentní s veřejnou adresou jejich sídla a kontaktními informacemi na generálního ředitele na svých webových stránkách! Mají velký výběr serverů, stejně jako bezplatnou – i když omezenou – verzi své VPN. Jejich software je velmi intuitivní a obsahuje funkci kill switch.


ExpressVPN Logo Horizontal

ExpressVPN sídlící na Britských Panenských ostrovech je ve většině kategorií těžké porazit. Výjimečně dobrá je zejména z pohledu bezpečnosti, protože používá 256bitové AES šifrování, kill-switch a striktně dodržuje zásady bez záznamů pro historii prohlížeče, DNS dotazy, cíl provozu i obsah dat. Pokud použijete nejnovější 49% slevu, můžete ušetřit. Patříte-li mezi ty, kteří potřebují nejlepší zabezpečení a zároveň mít přístup k Netflixu, s ExpressVPN nebudete mít žádný problém. Superrychlé servery bez bufferování má rozmístěné po celém světě.


Trust.Zone

 

 

 

Seychely jsou země, která je velmi přátelská k VPN, o čemž svědčí velký počet VPN společností sídlících na tomto souostroví, včetně společnosti Trust.Zone. Jejich software velmi dobře provádí automatický výběr nejlepších serverů a obsahuje také funkci kill switch. Nevýhodou Trust.Zone je, že mají pouze nativní aplikaci Windows.


VPN tunnel

 

 

VPNTunnel se sídlem na Seychelách, je dobrá služba, pokud chcete zůstat v anonymitě. Vše, co vyžadují, je e-mailová adresa a nezaznamenávají žádné soukromé informace o uživateli. Je také skvělou volbou pro ty, kteří chtějí sledovat oblíbený obsah v USA a Velké Británii, jako jsou Pandora, Hulu, Netflix nebo BBC iPlayer. Nicméně někteří uživatelé poznamenali, že jejich zákaznická podpora je nedostatečná.

Poznámka redakce: Transparentnost je ve vpnMentor jednou z našich základních hodnot. Proto vám chceme říct, že jsme ve stejné vlastnické skupině jako ExpressVPN. To však nemá vliv na náš proces hodnocení.

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Autor článků o technologích s vášní pro ochranu soukromí online.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.