Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Nejlepší VPN pro online poker 2024

Guy Fawkes Aktualizováno dne 22. 2. 2024 Fakta ověřil/a Kristina Joshevska Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Není žádným tajemstvím, že pokeroví fanoušci jsou jedněmi z nejvíce vášnivých lidí. Jejich láska pro tuto hru může dosahovat daleko – a protože online poker je často drsné prostředí a předmět nesčetných omezení, VPN může dělat zázraky.

Proč potřebujete VPN pro online poker?

 1. Chcete obejít omezení.
  Smutnou realitou pro mnoho nadšenců online pokeru je, že si prostě nemohou užít tuto hru, pokud se nacházejí ve státě či zemi, která zakázala nebo výrazně omezila online poker. VPN je skutečný jackpot, protože se skrývá IP adresu a změní vaši polohu, což vám umožní přístup k pokerovým webovým stránkám a kasinům, které by obvykle byly nepřístupné.
 2. Zajímá vás vaše online bezpečnost.
  Mnoho pokerových webových stránek, kde se hraje o skutečné peníze, mohou být bránou k podvodům a hackerům.  Spolehlivá VPN vás bezpečně skryje před většinou hackerů a vaše osobní údaje (např. vaše kreditní karta) nebudou ohroženy.
UPOZORNĚNÍ: Většina populárních kasin a pokerových stránek považuje použití VPN v rozporu s jejich smluvními podmínkami. Přestože vašim úmyslem není nic zlého, vystavujete se riziku zákazu nebo soudního jednání, pokud VPN porušuje zásady vaší preferované služby. Vždy si důkladně přečtěte podmínky a zvažte právní důsledky pečlivě předtím, než přijmete riziko použití VPN pro online poker.Neschvalujeme používání VPN, pokud není v souladu s podmínkami a pravidly služby.

Jak VPN pomáhá s online pokerem

 1. Nabízí širší a lepší přístup. Jak bylo uvedeno, online hry (a zejména poker) jsou buď zakázány, nebo podléhají silné regulaci v různých zemích.
  Velmi populární příklad je USA – pouze státy Nevada, Delaware a New Jersey legalizovaly online poker v rámci svých hranic.
  Poker je samozřejmě celosvětově velmi populární zábavou a s nabízenou výhodou online iterace, není překvapením, že je vyhledávaným tolika lidmi.
  VPN je velmi efektivní řešení, protože mění vaši virtuální polohu, ale může také porušovat zásady. Silně doporučujeme používat statickou IP adresu s vaší VPN sítí, pokud ji váš poskytovatel nabízí, ačkoli to bude pravděpodobně dražší.
 2. Odstraňuje veškeré obavy týkající se soukromí a bezpečnosti. Všichni online poker hráči vědí, že nejde o nejbezpečnější prostředí. Hackeři neustále hledají vaše osobní údaje, a dokonce i vaše výhry.
  Nicméně, pomocí VPN můžete své digitální čipy udržet v bezpečí. Vzhledem k tomu, že vaše IP adresa je skrytá, nebudete se vystavovat riziku a slušná VPN bude vždy obsahovat funkci kill switch a ochranu proti úniku DNS, takže vaše data nebudou ohrožena v případě, že dojde k přerušení připojení.
  Dokonce i když se neobáváte podvodníků, online poker disponuje určitými hrozbami.  Nejlepší je být na bezpečném místě a zůstat anonymní přede všemi – včetně vašich soupeřů. Pokud se skutečně obáváte o vaši anonymitu, pak tyto špičkové VPN s nulovým logováním jsou to, co potřebujete.

Podívejte se, co nabízejí dvě z našich nejvíce doporučených VPN sítí

Každá VPN na tomto seznamu má solidní záznamy, servery v každé hlavní zemi, rychlé a spolehlivé připojení a zásady nulového logování.

1. ExpressVPN

 • Oslnivá řada serverů – více než 3 000 v 105 zemích
 • Pokročilé šifrování pro zaručené online zabezpečení
 • Je známí svou schopností obejít všechny typy geobloků
 • VPN s nulovým logováním založená na Britských Panenských ostrovech (mimo 5 sledujících zemí)
 • 30 denní záruka vrácení peněz
 • Skvělá zákaznická podpora

Chcete zvýhodněnou nabídku pro pořízení těchto špičkových VPN sítí? Podívejte se na stránku našich nabídek.

Závěrem

Nejlepší VPN pro online poker jsou ty, které vám poskytují neuvěřitelnou dostupnost a nejlepší bezpečnostní prvky, které jsou v současné době k dispozici.

Zatímco legálnost používání VPN pro online poker je velmi často záležitostí právní nejednoznačnosti, výhody nemohou být transparentnější.

Pokud jste opatrní a provedete svůj výzkum, užijete si online poker s minimálním rizikem.

Abychom to shrnuli, zde jsou nejlepší VPN pro online poker 2024...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!
3
9.1 /10
9.1 Naše skóre
Ušetřete 77%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

 • Guy Fawkes
 • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.