Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Nejlepší VPN pro bezpečnost (zabezpečte svá citlivá data) 2024

Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Pokud víte o bezpečnostních hrozbách pro vaše data při posílání přes internet, měli byste používat VPN. Když se přímo připojujete k internetu, vaše data cestují přes nezabezpečenou síť, která je snadno napadnutelná.

Hackeři nejsou jedinou bezpečnostní hrozbou pro vaše data. Váš poskytovatel internetového připojení může sledovat všechna data, která odesíláte nebo přijímáte přes internet.  Pokud nebudete opatrní, mohou být vaše informace odcizeny.  Tyto informace mohou zahrnovat vaše osobní údaje, zdravotní historii, bankovní informace, čísla kreditních karet a vaše fotky a videa.

Proč potřebujete VPN pro online zabezpečení

 1. Nechcete, aby vás váš poskytovatel internetového připojení slídil:

  Ať už je to on-line chat, e-mail nebo důležité dokumenty, které posíláte online – váš poskytovatel internetových služeb může vše vidět. Poskytovatelé internetových služeb mohou sledovat (a dělají to) vaše aktivity a stránky, které jste navštívili.  Chcete-li zabránit ukládání historie webových stránek, můžete použít režim inkognito, ale nebudete neviditelnými před vašim poskytovatelem internetových služeb.

  Zatímco někdo nemusí neustále sledovat vaše každé kliknutí, vaše historie se ukládá do jejich systému a je zdrojem výnosů. Marketingové společnosti jsou ochotné zaplatit za historii prohlížení, aby vám mohly zobrazit cílené reklamy. Vaše údaje uložené u poskytovatele internetových služeb mohou být přístupné i policejním oddělením, pokud mají proti vám příkaz. Nejlepším způsobem, jak skrýt vaše data před poskytovatelem internetových služeb, je pomocí VPN sítě.

 1. Nechcete, aby hackeři sbírali vaše data:

  Hackeři mohou snadno přistupovat k vašim informacím, zejména pokud používáte veřejné WiFi. Pokud chcete zůstat v bezpečí před pokusy o hackerské útoky, je nejlepší   použít VPN, která může šifrovat vaše data.

  Zatímco některé veřejné Wi-Fi jsou bezpečné, mnoho z nich není. Veřejné Wi-Fi mohou být nastaveny hackery, aby získali přístup k vašim uživatelským jménům a heslům. Když používáte VPN na veřejné Wi-Fi, vaše data jsou stíněná a jsou v bezpečí před hackery.

 1. Slyšeli jste o Snowdenovi:

  Edward Snowden, bývalý zaměstnanec CIA, který zveřejnil řadu sledovacích programů, odhalil, že vláda špehuje každého a zaznamenává jejich online aktivity. Pokud berete bezpečnost vážně a nechcete, aby federální úřady kontrolovaly vaši činnost, musíte přijmout praktická opatření k ochraně vašich dat.

  Jednou z nejjednodušších metod je skrytí vašich detailů pomocí VPN. Díky VPN můžete bezpečně posílat a přijímat zprávy, aniž by vás někdo sledoval.

  Pokud se obáváte, že vlády sledují vaše místo pobytu, pak tyto VPN, které nevedou záznamy, jsou to, co hledáte. Pokud hledáte plnou a bezpečnou VPN, pokračujte v čtení níže.

Proč byste měli používat VPN

VPN vytvoří bezpečný tunel, kterým budou vaše údaje procházet. Existuje několik typů šifrování, které VPN používají.  Nejsilnější šifrování lze provést pomocí 256-bitového klíče. Pomocí tohoto klíče to bude trvat 1,1 x 10 pokusů o brutální útok na datový paket.

Protože je to prakticky nemožné, vaše data jsou bezpečná. Existuje několik protokolů, které se používají s VPN, jako jsou protokoly PPTP, L2TP a SSTP. Nejbezpečnější z nich je OpenVPN. Pokud používáte protokol VPN s protokolem OpenVPN na šifrování 256 bitů, vaše připojení je velmi bezpečné.

Ujistěte se, že chráníte důležité údaje. Dokonce i když si myslíte, že nemáte před vládou co schovávat, je vždy dobré zůstat v bezpečí.  Díky slušné VPN jsou vaše data bezpečně šifrována a skryta.

Tady je naše nejdoporučovanější VPN:

Nabídka ExpressVPN červen 2024: Po omezenou dobu můžete získat předplatné ExpressVPN se slevou až 49%! Nepropásněte to!
 • Nabízí AES-256 bitové šifrování
 • Umožňuje připojení pomocí OpenVPN
 • Slibuje 99,9% dostupnost
 • Má servery ve více než 105 zemích
 • 24/7 zákaznický servis

Navštivte jejich stránky nebo si přečtěte jejich recenze.

Chcete-li zůstat v bezpečí, ujistěte se, že používáte důvěryhodnou VPN a postupujte podle nejlepších postupů pro online bezpečnost.

Pokud hledáte bezpečnou VPN pro vaši firmu, klikněte zde.

Pokud hledáte bezpečnou VPN na cestách tyto VPN sítě jsou perfektní.

Abychom to shrnuli, nejlepší VPN pro vaši bezpečnost v roce 2024 je...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

 • Guy Fawkes
 • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.