Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

4 nejlepších a nejrychlejších VPN pro uTorrent 2024

Kate Veale Aktualizováno dne 3. 3. 2024 Vedoucí redaktorka

Pokud používáte uTorrent (nebo jakoukoliv jinou stránku s torrenty) bez VPN, vystavujete se obrovskému riziku. Váš poskytovatel internetového připojení lehce vysledujte vaši aktivitu a vaši IP adresu a skutečnou polohu mohou zjistit i ostatní uživatelé uTorrent.

A z toho důvodu můžete být vystaveni různým hrozbám. Třetí strany vám mohou odcizit údaje, ostatní uživatelé na vás mohou zaútočit prostřednictvím malwaru nebo DDoS a pokud stáhnete obsah chráněný autorskými právy třeba i jen omylem, může to mít dokonce právní následky.

Naštěstí existuje jednoduchý způsob, jak stahovat torrenty bezpečně a naprosto anonymně. Nastavení trvá jen pár minut a měli byste ho provést pokaždé, když s torrenty pracujete!

Kvalitní VPN zamaskuje vaši IP adresu a zašifruje data, která budou pro vašeho poskytovatele internetového připojení i úřady nečitelné. Nikdo nebude schopen sledovat vaši online aktivitu, takže na vás nebudou moci ostatní uživatelé zaútočit.

V tomto návodu vám vysvětlíme, jak používat uTorrent anonymně pomocí VPN. Také vám popíšeme nejdůležitější funkce, které by měla mít kvalitní VPN, a pomůžeme vám vybrat si tu, která vám bude vyhovovat.

Nejlepší VPN pro uTorrent: Stručný seznam

  1. ExpressVPN - Nejrychlejší VPN na trhu je kompatibilní s P2P a nabízí špičkové zabezpečení.
  2. CyberGhost - Díky zabudovanému profilu Torrent Anonymously (Torrenty anonymně) CyberGhost bude bezpečné používání uTorrent hračkou.
  3. PrivateVPN - Díky PrivateVPN, která je bleskurychlá a super bezpečná, odblokujete veškerý obsah a budete chráněni.
  4. VyprVPN - VyprVPN nabízí P2P, vysokou rychlost připojení a aplikace pro většinu větších systémů. Navíc je vhodná i pro naprosté začátečníky.

Pracujte s torrenty anonymně!

Proč potřebujete pro uTorrent VPN

Stahování i seedování torrentů na uTorrent jsou nebezpečné aktivity. Sdílení souborů přes P2P sítě vystavuje vaše zařízení malwaru, sledování a útokům DDoS. To ale není vše.

Pokud si například stáhnete soubor chráněný autorskými právy, i neúmyslně, může to pro vás mít právní následky. A protože uTorrent sdílí s ostatními uživateli vaši skutečnou IP adresu, bude pro úřady snadné vás vysledovat.

Pokud se ale připojíte na vzdálený server pomocí zabezpečeného připojení, kvalitní VPN zamaskuje vaši IP, a ochrání tak vaši identitu. Bude to vypadat, že se k internetu připojujete právě z toho daného serveru, takže nikdo nezjistí, kde doopravdy jste.

VPN také zašifruje váš internetový provoz, díky čemuž bude naprosto nečitelný pro kohokoliv, kdo by chtěl vaše připojení sledovat, jako například váš ISP. Vaše zařízení bude chráněno po celou dobu, co budete online, ať už budete na uTorrent, jen tak surfovat nebo sledovat videa.

Tady je jen několik důvodů, proč byste měli VŽDYCKY na uTorrent používat VPN:

1. Obejití síťových firewallů a odblokování uTorrent

Pokud vaše místní síť v práci nebo ve škole blokuje uTorrent, VPN vám ho zpřístupní a zabrání správci sítě ve sledování vaší online aktivity. Skrytím vaší IP adresy a přesměrováním provozu přes vzdálený server dokáže VPN obejít firewally a odblokovat zakázaný obsah kdekoliv na světě.

2. Žádné právní následky

Zákony na ochranu autorských práv jsou komplikované, a ne vždycky víte, jestli je soubor, který stahujete, těmito zákony chráněný nebo ne. Úřady to ale zajímat nebude. Se spolehlivou VPN nelze vaši aktivitu vysledovat zpět k vám, takže se nemusíte bát žádných právních následků.

My ve vpnMentor podporujeme právo na bezpečí a online anonymitu, ale za žádných okolností neschvalujeme nelegální aktivity.

3. Obejití omezování rychlosti ze strany poskytovatele

Někteří ISP jsou nechvalně známí omezováním rychlosti připojení uživatelů pracujících s torrenty. Pokud budou ale vaše data zašifrovaná, váš ISP nezjistí, že uTorrent používáte. A tak vlastně VPN dokáže obejít omezování rychlosti ze strany poskytovatele a zrychlit připojení k internetu!

4. Vaše údaje zůstanou soukromé

Díky tomu, že VPN skryje vaši skutečnou polohu a zašifruje vaše data, která budou pro ostatní uživatele, vládní orgány i jakékoliv jiné třetí strany nečitelná, zůstanete v naprosté anonymitě a vaše údaje neskončí ve špatných rukou.

Dávejte si ale pozor na bezplatné VPN, které obvykle snižují zabezpečení a mnoho z nich shromažďuje a prodává vaše údaje. Pro tak rizikovou aktivitu, jako jsou torrenty, byste se měli svěřit pouze do rukou důvěryhodné VPN, o které je známo, že je bezpečná.

Na co se zaměřit při výběru VPN pro uTorrent

Budete-li hledat VPN pro uTorrent, ujistěte se, že nabízí následující funkce:

  • Kompatibilita a podpora P2P. Ne všechny VPN umožňují na svých sítích sdílení souborů. Pokud je to i váš případ, nebudete moci vůbec používat uTorrent.
  • Vysoká rychlost připojení a neomezená rychlost přenosu dat.
  • Kvalitní bezpečnostní funkce. Ty zahrnují šifrování na úrovni armády, zásady neuchovávání záznamů, automatické nouzové odpojení a ochranu proti úniku údajů.
  • Servery po celém světě.
  • Aplikace pro každé vaše zařízení.

Nejlepší VPN pro uTorrent

1. ExpressVPN - Bleskurychlé pro hladké stahování torrentů

ExpressVPN si zamilujete díky její rychlosti a jednoduchosti.

ExpressVPN vlastní 3 000+ serverů v 105 zemích, takže se k internetu můžete připojit bezpečně a bez sledování odkudkoliv na světě. Prvotřídní bezpečnostní funkce zajistí, že zůstanete pořád v anonymitě.

Díky tomu a také díky jednoduchým aplikacím není divu, že je ExpressVPN tak skvěle hodnocena. A díky 30denní záruce vrácení peněz si ji můžete vyzkoušet bez rizika i vy!

Nabídka ExpressVPN květen 2024: Po omezenou dobu můžete získat předplatné ExpressVPN se slevou až 49%! Nepropásněte to!

2. CyberGhost - Dedikovaný profil pro stahování torrentů

CyberGhost bere ochranu uživatelů uTorrent velice vážně. VPN má dokonce profil vytvořený speciálně pro anonymní práci s torrenty!

Díky vysoké rychlosti připojení a neomezenému množství dat je práce s torrenty jednoduchá a prvotřídní bezpečnostní funkce zase ochrání vaše zařízení a odradí všechny, kteří by vás chtěli sledovat.

Přečtěte si, co o CyberGhost říkají její uživatelé ještě předtím, než si ji vyzkoušíte sami bez rizika díky 45denní záruce vrácení peněz. Tato VPN také nabízí zkušební verze až na 7 dní, a to pro uživatele Android, iOS a Windows.

Akce květen 2024: CyberGhost aktuálně nabízí slevu 83% na svůj nejpopulárnější tarif! Využijte tuto nabídku a ušetřete ještě více na předplatném CyberGhost subscription.

3. PrivateVPN - Rychlá a anonymní práce s torrenty

PrivateVPN vlastní více než 80 serverů v 57+ zemích a je známá svou bleskovou rychlostí, anonymní práci s torrenty/podporou P2P nebo ve zkratce: bezpečností, rychlostí a příznivou cenou.

Díky zásadám neuchovávání záznamů, ochraně proti úniku údajů skrze IPv6 a nouzovému odpojení není divu, že je tato VPN považována za nejdůvěryhodnější VPN na trhu.

Můžete připojit až 10 zařízení současně a PrivateVPN také podporuje všechny systémy iOS. Díky všem těmto funkcím není žádným překvapením, že je to jedna z nejoblíbenějších VPN.

Vyzkoušet si ji můžete bez rizika díky 30denní záruce vrácení peněz a pokud byste si to rozmysleli, peníze vám okamžitě vrátí.

4. VyprVPN - Nedohledatelné stahování torrentů

VyprVPN

VyprVPN je rychlá a bezpečná VPN, která podporuje P2P a nabízí špičkové bezpečnostní funkce, jako například šifrování na úrovni armády a firewall NAT.

VyprVPN si dává záležet na tom, aby bylo připojení bezpečné a vaše poloha nezjistitelná. Ve skutečnosti se tato VPN dobrovolně rozhodla otestovat své bezpečnostní protokoly a prošla na výbornou!

A to nejlepší na VyprVPN je to, že její ovládání je jednoduché a nabízí aplikace pro většinu zařízení. Uživatelé po celém světě VyprVPN chválí!

Pokud se rozhodnete právě pro Vypr, můžete být vybrání a získat 3denní bezplatnou zkušební verzi nebo 30denní záruku vrácení peněz. Bohužel ale tyto výhody nenabízí všem uživatelům automaticky.

Shrnutí

Stahování a seedování souborů na uTorrent s sebou nese určitá rizika, ale kvalitní VPN vám zaručí online anonymitu. Pokud jste však z Ameriky, určitě si přečtěte náš speciální návod na práci s torrenty v USA.

VPN také zabrání ISP a vládním úřadům ve sledování vaší aktivity a ostatní uživatelé uTorrent nebudou moci získat přístup k vaší IP adrese ani poloze.

Teď, když víte, jak se chránit při používání uTorrent, podívejte se na nabídky a kupóny VPN, abyste ještě ušetřili peníze!

Vyzkoušet ExpressVPN!

Tady jsou nejlepší VPN pro práci s torrenty roku 2024...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!
3
9.2 /10
9.2 Naše skóre
Ušetřete 85%!
4
8.9 /10
8.9 Naše skóre
Ušetřete 50%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Kate pro vpnMentor píše a rediguje od roku 2018. Pohání ji vášeň pomáhat lidem chránit se před online hrozbami.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.