Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Nejlepší VPN pro BitTorrent 2024 – Velice rychlé stahování

Guy Fawkes Aktualizováno dne 18. 7. 2024 Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Pirátství obsahu chráněného autorskými právy je v mnoha zemích nezákonné.  Dokud stahujete torrent soubor, který je právně sdílený, je to naprosto v pořádku. BitTorrent se stává nezákonným pouze tehdy, když si stáhnete materiál chráněný autorskými právy.

Je to stále neuvěřitelně užitečné mnoha způsoby. Nicméně – upozorňujeme – je to také hnízdo pro viry, hackery a malware.

Proč potřebujete VPN pro BitTorrent?

 1. Chcete přístup na torrent stránky
  Existuje mnoho zemí, které blokují torrent stránky. Například, The Pirate Bay je zablokována ve více než 25 zemích (včetně Německa, Francie a Austrálie) kvůli problémům s autorskými právy. Pokud žijete v některé ze zemí, kde je zablokována, nemůžete navštívit jejich stránky nebo stahovat torrenty. Chcete-li získat přístup k jejich knihovně, budete potřebovat VPN.   Pomocí VPN nemůže poskytovatel internetových služeb zobrazit webové stránky, které otevíráte, takže neexistují žádná omezení. Stačí se připojit k VPN síti a navštívit The Pirate Bay nebo jiné torrentové weby.
 1. Chcete být v bezpečí před zákony
  Indická vláda nedávno zablokovala některé torrentové webové stránky a každý, kdo je navštěvuje a stahuje torrenty, může být uvězněn až na tři roky. V USA mohou problémy s pirátstvím spadat pod DMCA nebo NET zákon. Pirátství je zakázáno v několika zemích   proto je nutné zkontrolovat zákony vaší země předtím, než něco stáhnete nelegálně. Pokud nechcete strávit několik let ve vězeňské cele, protože jste nelegálně stáhli film, musíte být opatrní. Kdykoli otevřete torrent stránky, ujistěte se, že skryjete vaši stopu tak, aby váš poskytovatel internetových služeb nemohl sledovat, co děláte.
 1. Nemáte rádi škrcení rychlosti
 2. Poskytovatelé internetových služeb mohou sledovat váš provoz a tlumit rychlost pro určité služby. Všichni poskytovatelé internetových služeb škrtí rychlosti torrent stahování. Není to skvělý pocit, když vidíte, že během stahování nové sezóny televizního pořadu vidíte "Zbývají 2 hodiny".  Používáte-li VPN síť váš poskytovatel internetových služeb nevidí, jak využíváte šířku pásma, a nemůžete tak škrtit rychlost. Poskytovatelé internetových služeb také omezují šířku pásma ve špičce, což zpomaluje vaše internetové připojení. Pokud chcete okamžité stahování torrentů, musíte obejít škrcení. Za tímto účelem se ujistěte, že máte VPN, která podporuje P2P připojení.

Jaké jsou nejlepší VPN sítě pro BitTorrent?

Zde uvedené VPN podporují P2P a BitTorrent a nabízejí vysokou rychlost pro zajištění rychlého stahování vašich torrentů, abyste si je mohli vychutnat bez prodlev.

Proč byste měli používat VPN

Existuje mnoho zemí, ve kterých jsou torrent stránky blokovány. Nemáte k nim přístup s běžným internetovým připojením.  Pokud však používáte VPN, budete mít na tyto webové stránky přístup a budete moci stahovat torrenty.

VPN také skryje vaši identitu před vládním dohledem a budete tak v bezpečí před počítačovými zákony. Vlády na celém světě monitorují online aktivity svých občanů, aby viděly data, která zasílají prostřednictvím nezabezpečeného spojení.

VPN vás bude chránit nejen před vládními agenturami, ale i před hackery. Virtuální privátní síť bude šifrovat data, která opouští váš počítač, což je důležité pro vaši bezpečnost, zejména pokud používáte veřejnou Wi-Fi.

Jak možná víte, připojení Wi-Fi, které je bezplatné a veřejné, může být nástrahou vytvořenou hackery.

Ti mohou snadno nastavit veřejné hotspoty a mohou sledovat data, která pošlete přes takovou síť.

Pokud máte zabezpečené VPN připojení, váš provoz bude šifrován a nebudou tak moci zobrazit data, která odesíláte.

Pokud chcete více informací o VPN navrženou pro zabezpečení, podívejte se na náš seznam nejlepších VPN, které upřednostňují vaši bezpečnost.

Podívejme se na dvě z našich nejvíce doporučovaných VPN sítí

Poznámka redakce: Transparentnost je ve vpnMentor jednou z našich základních hodnot. Proto vám chceme říct, že jsme ve stejné vlastnické skupině jako ExpressVPN. To však nemá vliv na náš proces hodnocení.
 • Umožňuje P2P sdílení souborů a torrenty.
 • Nabízí ultra vysoké rychlosti.
 • Neudržuje záznamy, takže stahování torrentů je velmi bezpečné.
 • Nabízí vysokou úroveň šifrování a zabezpečení

Navštivte jejich stránky nebo si přečtěte jejich recenze.

Při stahování torrentů nezapomeňte, že dobrý pirát nezanechává svou stopu. Použití sítě VPN zajistí zachování vaši bezpečnosti i bezpečnosti vašich dat.

Pokud používáte BitTorrent pro filmy, podívejte se na naše nejlepší VPN pro streamování filmů.

Tady jsou nejlepší VPN pro práci s BitTorrent roku 2024...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!

Poznámka redakce: Vážíme si vztahu s našimi čtenáři a snažíme se získat vaši důvěru transparentností a poctivostí. Jsme ve stejné vlastnické skupině jako některé z předních produktů recenzovaných na těchto stránkách: Intego, Cyberghost, ExpressVPN a Private Internet Access. To však nemá vliv na náš proces hodnocení, protože dodržujeme přísnou metodiku testování.

Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

 • Guy Fawkes
 • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.