Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Nejlepší VPN pro PayPal – nejbezpečnější v roce 2024

Guy Fawkes Aktualizováno dne 3. 3. 2024 Fakta ověřil/a Aleksandra Kovacevic Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Proč potřebujete VPN pro službu PayPal?

Milióny uživatelů po celém světě denně využívají službu PayPal k zasílání a přijímání peněz, ale VPN může poskytnout další zabezpečení a přístupnost při používání této oblíbené online platební služby. Zde jsou tři důvody, proč byste měli přistupovat ke službě PayPal pomocí VPN:

 1. Často používáte veřejný / nezabezpečený internet

  Ať už je to veřejný WiFi hotspot nebo internet ve vašem hotelu, veřejné / sdílené připojení může být znamenat ohrožení vašeho soukromí. Bez dalších vrstev ochrany se vystavujete vážným rizikům, včetně krádeže osobních údajů nebo účtu.

  Nejvyšší prioritou při zacházení s vašimi penězi je chytrost – spolehlivá VPN vám může poskytnout ochranu, kterou potřebujete, pokud často cestujete nebo používáte veřejné internetové připojení   z jakéhokoli jiného důvodu. Nejlepší poskytovatelé služeb se vyznačují šifrovacími standardy a řadou dodatečných bezpečnostních opatření.

 2. Chcete mít účet PayPal i přes omezení vaší země

  VPN jsou známy pro své možnosti odblokování, ale ty jsou většinou spojeny s datovými službami, jako je Netflix. Nicméně, Paypal omezuje své služby v závislosti na vaší poloze. Služba PayPal je k dispozici ve většině zemí, existují však místa, jako například Černá Hora, kde můžete posílat peníze, ale nemůžete je přijímat. Další země sdílejí tuto omezenou funkcionalitu nebo neumožňují založení účtu PayPal – pomocí solidní VPN můžete tento problém vyřešit.

 3. Neustále hledáte nejlepší nabídky

  Není pochyb o tom, že PayPal činí on-line nakupování hračkou – jeho partnerství s eBay je víc než dostatečným důkazem. Díky inteligentnímu využití VPN můžete využít některé skvělé nabídky. Ať už se jedná o produkty nebo služby, ceny a předplatné se mohou v jednotlivých zemích značně lišit, takže pokud jste rádi nakupujete nebo cestujete pomocí Paypal, správná VPN vám pomůže, zejména pokud se jedná o ušetření peněz za hotely.

Proč byste měli používat službu VPN pro PayPal

VPN služba přidá vašemu účtu PayPal dodatečnou úroveň zabezpečení:

To se týká prakticky jakéhokoli scénáře, ale je nejcennější, pokud používáte veřejný internet. Díky způsobu, jakým VPN sítě fungují, je váš provoz přesměrován na vybraný server namísto přetrvávání v nechráněném hotspotu sdíleném tisíci.

Tímto způsobem je zaručeno soukromí a riziko ohrožení citlivých detailů je minimalizováno.

Samozřejmě, že vaše zabezpečení bude stejně silné jako zabezpečení vašeho poskytovatele VPN, proto vám doporučujeme, abyste si vybrali důvěryhodnou VPN s dobrou pověstí.

Využijte výhod služby PayPal, i když se nacházíte mimo dosah:

Pokud se nacházíte v zemi, kde služba PayPal není k dispozici, VPN vám může poskytnout bránu k jejímu přístupu.

Tím, že změníte polohu vaší IP adresy, můžete obejít veškerá omezení a využívat PayPal bez omezení. Můžete se také vyhnout placení DPH a dalších daní! Mějte však na paměti, že stále můžete zaznamenat potíže – například přístup ke službě PayPal přes VPN nebude fungovat v Egyptě.

Také se zdá, že služba PayPal sama o sobě přijala určitá opatření – v poslední době jsou účty více citlivé na IP, což znamená, že budete muset kontaktovat službu PayPal, abyste odblokovali účet, pokud k ní budete přistupovat z různých IP adres několikrát za sebou.

Dobrou zprávou je, že tyto potíže jsou velmi snadno vyřešeny a chcete-li se jim zcela vyhnout, můžete vždy požádat svého poskytovatele o statickou IP adresu. Jen ty nejlepší VPN sítě nabízejí funkci statické IP, ale podle nás je to způsob, jak přistupovat ke službě PayPal.

Nejlepší VPN pro PayPal v roce 2024

1. ExpressVPN

 • SSL zabezpečení a využívající nejlepší protokoly pro plně chráněné připojení
 • 3 000+ serverů v 105 zemích
 • Lze ji použít současně na 8 zařízeních
 • Vynikající podpora 24 hodin denně 7 dní v týdnu, kompletní s návodem pro nastavení a pokyny pro odstraňování problémů
 • 30denní záruka vrácení peněz

Navštivte jejich stránky nebo si přečtěte jejich recenze.

Nemůžete se rozhodnout, která VPN je pro vás nejlepší? Podívejte se na naše srovnání. 

Stručně řečeno, PayPal je opravdu jedna z nejlepších věcí na internetu. Když ji spojíte s hodnotnou VPN sítí, můžete si ji vychutnat v celé své kráse a zapomenout na jakékoli obavy týkající se zabezpečení nebo přístupnosti.

Hledáte VPN, které upřednostňují zabezpečení? Podívejte se na tyto. Nebo chcete-li použít VPN, kterou můžete použít s vaším prohlížečem, podívejte se na naše top VPN rozšíření pro Chrome.

Abychom to shrnuli, nejlepší VPN pro PayPal v roce 2024 je...

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

 • Guy Fawkes
 • Guy Fawkes Anonymní odborníci na kyberbezpečnost

Anonymní odborníci, kteří píší pro vpnMentor, ale nechtějí zveřejnit svou totožnost.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.