Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.
Reklamní prohlášení

Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

Jak v roce 2024 sledovat Sky Go kdekoliv pomocí VPN zdarma

Hendrik Human Fakta ověřil/a Christine Johansen Výzkumník kyberbezpečnosti

Sky Go je oblíbená u britských televizních fanoušků, kteří upřednostňují sledování na svém PC, Macu, tabletu nebo chytrém telefonu.

Díky velkému množství nabízeného obsahu, od klasického kanálu Sky One přes sportovní a zpravodajské kanály až k těm filmovým, budete mít se Sky Go jistotu zábavy na spoustu hodin.

Předplatitelům, kteří se zkouší připojit ze zahraničí, toho ale ke sledování mnoho nenabízí:

Důvod?

Sky Go je geograficky omezena jen na Spojené království a Irsko. Takže pokud se nacházíte v jiné zemi a chcete sledovat svůj oblíbený pořad, narazíte na problémy.

Ale nebojte se! Geoblokaci Sky Go lze obejít pomocí VPN. A co je na tom nejlepší? Je to naprosto zdarma. Čtěte dál a dozvíte se vše, co potřebujete.

Připojte se ke Sky Go odkudkoliv s VPN

Jak vám VPN pomůže?

Jednoduše řečeno si díky ní můžete změnit umístění své IP adresy na libovolné místo. Připojením na server ve Spojeném království nebo Irsku umožňuje vašemu zařízení obejít geografické omezení Sky Go.

Jste VPN začátečník? Dožeňte to zde.

Naštěstí není systém geografického omezení Sky Go na rozdíl od jiných streamovacích služeb (např. Netflix) nijak sofistikovaný, takže byste neměli narazit na žádné komplikace. Je to jednoduchá záležitost. Jedinou otázkou zůstává, která bezplatná VPN je pro to nejlepší?

Bezplatné VPN mohou být méně spolehlivé než jejich placené varianty. Logování dat, škodlivý malware a neustálé reklamy jsou jen některé z potenciálních hrozeb. To ale neznamená, že by neexistovaly spolehlivé bezplatné aplikace.

Doporučujeme dva prověřené poskytovatele – Windscribe a TunnelBear. Oba nabízí bezplatné verze a připojení na servery ve Spojeném království, které zajistí přístup ke Sky Go.

Windscribe je skvělý v tom, že na každý měsíc máte celých 10 GB dat. A můžete si to navýšit až na 15 GB, pokud se o této VPN zmíníte na Twitteru. To už je dostatečné množství dat na to, abyste mohli sledovat své oblíbené pořady a nemuseli za to platit ani korunu.

Právě na příkladu Windscribe si ukážeme, jak VPN zprovoznit. Pokud ale upřednostníte TunnelBear, je postup prakticky identický.

Jak sledovat Sky Go ze zahraničí pomocí WindScribe

1. Stáhněte a nainstalujte si Windscribe VPN na své zařízení.

Podporován je prakticky libovolný počítačový nebo mobilní operační systém, stejně jako televize a routery. Instalace je naprosto snadná – budete připravení během několika sekund.

2. Spusťte VNP a zvolte server ve Spojeném království.

Bezplatná verze Windscribe nabízí omezený počet serverů, ale k serveru ve Spojeném království se připojit lze. Prostě jen vyberte server ze seznamu a klepněte na velké tlačítko „on" (zap.):

3. Přejděte na webové stránky Sky Go.

Jakmile se úspěšně připojíte na server ve Spojeném království, stačí jen spustit Sky Go. Místo předchozí chybové zprávy „nedostupné", uvidíte nyní plně funkční stránku:

DŮLEŽITÉ: Sky Go má v současné době problémy v prohlížeči Chrome a Firefox. Důvodem je použitá technologie Microsoft Silverlight, kterou už mnoho prohlížečů nepodporuje. I když se na řešení tohoto problému už pracuje, doporučujeme pro bezproblémové sledování Sky Go používat prohlížeč Internet Explorer (pardon!).

A to je vše. Sky Go teď máte k dispozici kdykoliv a kdekoliv.

A pokud uvažujete o přechodu na placenou verzi, můžeme vám pomoci získat spolehlivou VPN za pár drobných. Nebo se podívejte na seznam níže.

Levné VPN, se kterými můžete sledovat Sky Go

Pořadí
Poskytovatel
Naše skóre
Sleva
Navštívit
1
medal
9.9 /10
9.9 Naše skóre
Ušetřete 49%!
2
9.7 /10
9.7 Naše skóre
Ušetřete 83%!
3
9.5 /10
9.5 Naše skóre
Ušetřete 82%!
Výstraha k ochraně soukromí!

Navštěvovaným stránkám odhalujete informace o své osobě!

Vaše IP adresa:

Vaše umístění:

Váš poskytovatel internetu:

Informace uvedené výše lze použít k vašemu sledování, cílení reklamy a monitorování vaší online činnosti.

VPN vám pomůže tyto informace skrýt a vy tak budete neustále chráněni. Doporučujeme ExpressVPN – jedničku mezi VPN. A to jsme jich otestovali více než 350. Používá šifrování na armádní úrovni a funkce, které zajistí bezpečnost vašeho digitálního soukromí. A navíc momentálně nabízí 49% slevu.

Navštivte ExpressVPN

Poskytovatele hodnotíme na základě důkladného testování a průzkumu, ale bereme v úvahu také vaši zpětnou vazbu a naše partnerské provize u poskytovatelů. Někteří poskytovatelé jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti.
Další informace
Web vpnMentor byl založen v roce 2014, aby poskytoval recenze VPN služeb a příběhy související s ochranou soukromí. Dnes náš tým stovek výzkumníků, autorů a editorů v oblasti kybernetické bezpečnosti nadále pomáhá čtenářům bojovat za jejich online svobodu ve spolupráci se společností Kape Technologies PLC, která vlastní následující produkty: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access a Intego. Jejich recenze najdete na tomto webu. Recenze publikované na webu vpnMentor jsou považovány za přesné k datu vydání článku a jsou napsány podle našich přísných norem, kde klíčové je profesionální a čestné zhodnocení recenzentem, přičemž se berou v úvahu technické vlastnosti a kvality produktu spolu s jeho komerční hodnotu pro uživatele. Žebříčky a recenze, které zveřejňujeme, mohou brát v potaz také výše uvedené společné vlastnictví a provize, které získáváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našich webových stránkách. Nepíšeme recenze na všechny poskytovatele VPN a informace jsou považovány za přesné k datu vydání každého článku.

O autorovi

Hendrik je ve vpnMentor autorem, který se specializuje na porovnávání VPN a uživatelské příručky. Díky více než 5 letem zkušeností se psaním o technologiích a kybernetické bezpečnosti a dřívější práci v podnikovém IT přináší různé pohledy na testování služeb VPN a analýzu toho, jak reagují na potřeby různých uživatelů.

Líbil se Vám tento článek? Ohodnoťte jej!
Nesnášel jsem ho Opravdu se mi nelíbí Byl v pořádku Docela dobrý! Absolutně úžasný!
z 10 – Hlasovalo uživatelů
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Napište nám komentář, jak tento článek vylepšit. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Zanechat komentář

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Jméno by mělo obsahovat alespoň 3 písmena

Obsah pole by neměl přesáhnout 80 písmen

Je nám líto, odkazy nejsou v tomto poli povoleny!

Prosím zadejte platnou emailovou adresu

Děkujeme za nahrání komentáře, %%name%%!

Všechny komentáře kontrolujeme do 48 hodin, abychom se ujistili, že jsou skutečné a nejsou urážlivé. Mezitím můžete sdílet tento článek.